Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
DOSTAWA PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH, OPATRUNKÓW SPECJALISTYCZNYCH, CZYNNIKÓW DIAGNOSTYCZNYCH I ODCZYNNIKÓW IZOTOPOWYCH dla Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im.NMP w Częstochowie
Numer referencyjny: WSzS.DEZ.26.079.2021
II.1.2)Główny kod CPV33600000 Produkty farmaceutyczne
II.1.4)Krótki opis:
1.DOSTAWA PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH, OPATRUNKÓW SPECJALISTYCZNYCH, CZYNNIKÓW DIAGNOSTYCZNYCH I ODCZYNNIKÓW IZOTOPOWYCH
dla Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Najświętszej Maryi Panny w Częstochowie.Przedmiot zamówienia obejmuje 24 części.
2.Szczegółowy zakres zamówienia został określony w Załączniku Nr 2 do SWZ – formularzu asortymentowo-cenowym. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone we wzorze umowy, stanowiącym Załącznik Nr 5 do SWZ.
3.Wszystkie wymagania określone w dokumentach wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp.
4.Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych.Pod pojęciem oferty częściowej rozumie się pojedyncze części ustalone w Załączniku Nr 2 do SWZ. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolne części lub na cały przedmiot zamówienia