Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Reiniging, inspectie en onderhoud gemalen, randvoorzieningen en drukriolering, gemeente Brummen en gemeente Voorst-2021
Numer referencyjny: tendernummer 166142
II.1.2)Główny kod CPV50511000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji pomp
II.1.4)Krótki opis:
Via deze openbare Europese aanbestedingsprocedure willen de gemeente Brummen en de gemeente Voorst één opdrachtnemer contracteren voor de uitvoering van het reinigen, inspecteren, preventief en correctief onderhoud aan de diverse riooltechnische installaties binnen het grondgebied van de gemeente Brummen én de gemeente Voorst. Onder riooltechnische installaties wordt verstaan:
a) rioolgemalen;
b) opjaaggemalen;
c) hemelwatergemalen;
d) randvoorzieningen (bergbezinkvoorzieningen);
e) minigemalen (drukriolering);
f) centrale verdeelkasten (drukriolering);
g) IBA systemen (klasse III).
Deze opdracht wordt niet verdeeld in meerdere percelen. In het verleden is op bestuurlijk niveau door de gemeenten besloten om op het gebied van onderhoud een samenwerking aan te gaan. Door het samenvoegen van het volume van beide gemeenten neemt de inkoopkracht en aantrekkelijkheid van de opdracht toe.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV50511000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji pomp
II.2.4)Opis zamówienia:
d)randvoorzieningen (bergbezinkvoorzieningen);