Aankondiging van een gegunde opdracht
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Gemeente Vijfheerenlanden - Leveren en plaatsing van abri's
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie44212321 Abri's
II.1.4)Korte beschrijving: II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
In totaal moeten 51 Abri’s geplaatst worden.
Van de 51 abri’s dienen 2 Abri’s zonder Reclamevitrine uitgevoerd te worden (in een ondiepe Abri is een Reclamevitrine niet toegestaan)