Obavijest o izmjenama ili dodatnim informacijama
Pravna osnova:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
NABAVA RAČUNALA I RAČUNALNE OPREME, PREMA GRUPAMA (PONOVLJENO)
Referentni broj: 014V-PMF/21
II.1.2)Glavna CPV oznaka30200000 Računarska oprema i potrepštine
II.1.4)Kratak opis:
Računala i računalna oprema se nabavlja za potrebe ustrojstvenih jedinica Fakulteta te je potrebna za redovan uredski rad, te izvođenje nastave, a dijelom za znanstvena istraživanja, kao i za potrebe raznih projekata financiranih iz nacionalnih, međunarodnih i europskih izvora. Predmet nabave podijeljen je na grupe kako slijedi: Grupa 2. - Prijenosna računala - uredska, Grupa 6. - Monitori,Grupa 8. - Računala kompatibilna s MacOS.