Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Aanbesteding nazorg vanaf 2022
Referentienummer: 2021195178
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie90732600 Toezicht op of meting van bodemvervuiling
II.1.4)Korte beschrijving:
Deze opdracht bestaat uit het uitvoeren van de jaarlijkse nazorgwerkzaamheden op 5 nazorglocaties. De nazorgwerkzaamheden zijn vastgelegd in de diverse jaarrapportages, saneringsplannen en nazorgplannen. Daarnaast worden gedurende de contractperiode de mogelijkheden voor afbouw van de nazorg onderzocht en indien mogelijk gerealiseerd.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)90713000 Adviesdiensten inzake milieuproblematiek
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
200.000-400.000 euro per jaar