Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Europese aanbesteding Accountantsdiensten Openbare procedure
Numéro de référence: Grafisch Lyceum Utrecht nr. 1150
II.1.2)Code CPV principal79212000 Services d'audit
II.1.4)Description succincte:
Het doel van de Aanbestedende dienst is het selecteren en contracteren van een Inschrijver voor de dienstverlening van accountantsdiensten gedurende een initiële periode van 3 jaar. Aanbestedende dienst heeft een éénzijdige, optionele verlengingsmogelijkheid van 4 keer 1 jaar.
II.1.5)Valeur totale estimée
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.4)Description des prestations:
Deze opdracht in deze aanbesteding vertegenwoordigt een indicatieve waarde van € 350.000,-- ( 7* € 50.000,--).