Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Utrzymanie rzeki Kanał Żmudzki w km 0+000-4+458, 5+650-5+870,6+665-9+925
Numer referencyjny: LU.ROZ.2810.85.2022
II.1.2)Główny kod CPV77310000 Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
II.1.4)Krótki opis:
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV77310000 Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
II.2.4)Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług związanych z utrzymaniem rzeki Kanał Żmudzki w km 0+000-4+458, 5+650-5+870, 6+665-9+925.
Zakres zamówienia obejmuje:
rzeka Kanał Żmudzki w km 0+000-4+458, 5+650-5+870, 6+665-9+925:
- mechaniczne koszenie porostów ze skarp ciągnikiem z kosiarką bijakową,
- ręczne wykoszenie porostów ze skarp i dna cieku wraz z wygrabianiem,
- ręczne ścinanie i karczowanie krzaków wraz z mechanicznym rozdrabnianiem,
- mechaniczne usuwanie (hakowanie) roślin korzeniących się.