Services - 646356-2022
Slovaquie-Košice: Services d'architecture, d'ingénierie et de planification
2022/S 224-646356
Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Services
Base juridique:
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Návrh protieróznych a adaptačných opatrení na zhutnených plochách na svahoch lesných pozemkov
Numéro de référence: NLZ6_2020
II.1.2)Code CPV principal
71240000 Services d'architecture, d'ingénierie et de planification
II.1.4)Description succincte:
Predmetom zákazky je vypracovanie projektovej dokumentácie, ktorá bude zahŕňať návrh protieróznych a adaptačných
opatrení na zhutnených plochách na svahoch lesných pozemkov, ktoré majú podporovať rekultiváciu, zníženie
povrchového a sústredeného odtoku zrážkových vôd, spomalenie, poprípade zastavenie eróznych procesov v rámci
projektu Ochrana a obnova biodiverzity v lesných ekosystémoch Košického kraja.
II.1.6)Information sur les lots
Ce marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)
71200000 Services d'architecture
71000000 Services d'architecture, services de construction, services d'ingénierie et services d'inspection
II.2.4)Description des prestations:
Predmetom zákazky je návrh protieróznych a adaptačných opatrení na zhutnených plochách na svahoch lesných
pozemkov, ktoré majú podporovať rekultiváciu, zníženie povrchového a sústredeného odtoku zrážkových vôd,
spomalenie, poprípade zastavenie eróznych procesov.
Projekt bude obsahovať:
Prípravné práce.
Obstaranie vstupných údajov súvisiace s lokalizáciou zhutnených plôch na svahoch lesných pozemkov.
Zameranie terénu ako podklad pre pozdĺžne a priečne rezy.
Štúdia.
Koncept návrhu.
Identifikovať poruchy a erózne procesy.
Klasifikácia zhutnených plôch na svahoch lesných pozemkov.
Definovanie adaptačných a rekultivačných úprav územia.
Vzorové schematické rezy.
Projektová dokumentácia.
Kontrola skutkového stavu v rozsahu 1 260 000 m2 zhutnených plôch na svahoch lesných pozemkov.
Návrh terénnych úprav a stabilizačných opatrení v danom rozsahu.
Komplexné riešenie Technická správa.
Situácie.
Rezy poprípade profily predmetných ciest, zhutnených plôch
Návrh etáp realizácie.
Výkaz výmer.