Bekanntmachung vergebener Aufträge – Sektoren
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Ремонт покриви на СТ и ЗРУ 110 kV в п/ст Център
Referenznummer der Bekanntmachung: УМЕР/2022/13
II.1.2)CPV-Code Hauptteil45232220 Bau von Unterwerken
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Ремонтът на покривите на СТ и ЗРУ 110 kV в подстанция „Център“ включва: демонтаж на поли и обшивки от поцинкована/алуминиева ламарина от бордове, почистване на основата от битумна мембрана от отпадъчни материали (мъхове, наронена посипка и други), полагане на воал от нетъкан текстил (геотекстил min 200 g/m2) за разделящ пласт, доставка и монтаж на синтетична хидроизолационна мембрана FPO/TPO (Polyfin или еквивалентна) (вкл. завършващ елемент от ламинирана с FPO-покритие метална лайсна), доставка и монтаж на ламарина по бордовете, изработка, доставка и монтаж на метална конструкция - стойка за мълниезащитен приемник и др.
Покривите на ЗРУ 20 kV, Командно-административна сграда няма да се ремонтират.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)45232220 Bau von Unterwerken
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: