Tchéquie-Prague: Services de technologies de l'information, conseil, développement de logiciels, internet et appui
2021/S 245-647537
Avis d'information complémentaire ou avis rectificatif
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Evidence elektronických dokumentací
II.1.2)Code CPV principal72000000 Services de technologies de l'information, conseil, développement de logiciels, internet et appui
II.1.4)Description succincte:
Obecným záměrem zadavatele je vytvoření nového informačního systému Evidence elektronických dokumentací a zajištění provozu, podpory a rozvoje vytvořeného informačního systému.
Zadání této veřejné zakázky směřuje k tomu, aby bylo nalezeno řešení informačního systému Evidence elektronických dokumentací, které by odpovídalo představám zadavatele a respektovalo všechny jeho požadavky, jakož i požadavky kladené na činnost zadavatele a veškeré právní předpisy.
Viz detailněji zadávací dokumentace.