Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Доставка на мед. изделия при оперативни интервенции с голям и много голям обем и сложност – ушиватели, съобразно Списък с мед. изделия по групи на НЗОК в сила от 01 март 2022 г. за нуждите на УСБАЛО
II.1.2)Code CPV principal33140000 Consommables médicaux
II.1.4)Description succincte:
Предметът на обществената поръчка включва периодично повтарящи се доставки на медицински изделия при оперативни интервенции с голям и много голям обем и сложност – ушиватели, съобразно Списък с медицински изделия по групи, които НЗОК заплаща в условията на болничната медицинска помощ, и стойността, до която НЗОК заплаща за всяка група, съставен по реда на чл. 13, ал. 2, т. 2, буква “а“ от Наредба № 10 от 2009 г. за условията, реда, механизма и критериите за заплащане от Националната здравноосигурителна каса на лекарствени продукти, медицински изделия и на диетични храни за специални медицински цели, договаряне на отстъпки и възстановяване на превишените средства при прилагане на механизъм, гарантиращ предвидимост и устойчивост на бюджета на НЗОК в сила от 01 март 2022 г., съгласно приложената Техническа спецификация, с цел избор на изпълнител/и и сключване на договор/и при най-благоприятни за „УСБАЛ по онкология” ЕАД условия.
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)33140000 Consommables médicaux
II.2.4)Description des prestations: