Avis d'attribution de marché – secteurs spéciaux
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/25/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Rulmenti speciali de crapodina pentru tramvaie
Numéro de référence: 1589886 /2022 /AA 144 01
II.1.2)Code CPV principal44440000 Paliers de roulement
II.1.4)Description succincte:
Achiziție de Rulmenti speciali de crapodina pentru tramvaie.
Numar de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor: 18 zile. Termenul limita in care entitatea contractanta va raspunde solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare va fi in a 11- a zi inainte de data depunerii ofertelor. Entitatea contractanta va raspunde doar la solicitarile de clarificari adresate de operatoriii economici pana la termenul limita stabilit.
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.4)Description des prestations:
Rulmenti speciali de crapodina pentru tramvaie, cantit min 209 buc, max. 237 buc, conform Anexa 1 model acord cadru. Valoarea estimata este calculata pentru cantitatea maxima de produse. Cantitatile minime si maxime aferente unui ctr. subsecvent: minim 60 buc, maxim 80 buc. Valoarea celui mai mare ctr subsecvent 253.600 Euro.