Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Prace utrzymaniowe, konserwacyjno-udrożnieniowe rzek na terenie działania Zarządu Zlewni w Sieradzu - rzeka Grabia – NW Łask
Numéro de référence: PO.ROZ.2810.73.2022
II.1.2)Code CPV principal71300000 Services d'ingénierie
II.1.4)Description succincte:
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie bieżącej konserwacji rzeki Grabi na odcinku 11,326 km na terenie gmin Grabica i Wola Krzysztoporska, pow. piotrkowski w celu utrzymania i zachowania jej sprawności technicznej – polegającej przede wszystkim na ochronie przed powodzią i suszą.
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)45246400 Ouvrages de protection contre les inondations
90721800 Services de protection contre les risques ou dangers naturels
II.2.4)Description des prestations:
Zakres robót utrzymaniowych obejmuje w szczególności:
− ręczne ścinanie średniej gęstość krzaków i poszycia,
− rozdrobnienie gałęzi przy użyciu rębaka,
− ręczne i mechaniczne koszenie porostów,
− wydobycie z dna cieku roślinności korzeniącej się, przemieszczenie powyżej górnej krawędzi skarpy i rozdrobnienie po odsączeniu lub załadowanie na przyczepę wraz z jej wywozem,
− rozbiórka zatorów.
Szczegółowy zakres i rodzaj prac przewidzianych do wykonania w ramach przedmiotu zamówienia, z podaniem ich lokalizacji określają załączniki do Zaproszenia:
− Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru usługi,
− Przedmiar robót,
− Mapka.