Aankondiging van een gegunde opdracht
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:Referentienummer: 2022/0602RN
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie30231320 Touchscreenmonitors
II.1.4)Korte beschrijving:
De Opdracht betreft het adviseren over en leveren van Touchscreens aan de scholen van SOVON. Inschrijver dient de Opdracht uit te voeren conform het Programma van Eisen (Bijlage 1).
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Zie aanbestedingsdocumenten