II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawy środków dezynfekcyjnych i środków do higieny pacjenta
Numer referencyjny: 127/PN/ZP/D/2022
II.1.2)Główny kod CPV33631600 Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia niniejszego postępowania przetargowego są: dostawy środków dezynfekcyjnych i środków do higieny pacjenta (zwanych dalej towarem) – 27 pakietów, zgodnie z rodzajem asortymentu i ilościami określonymi w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ i zgodnie z „Formularzem Oferty”, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33141000 Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne
33140000 Materiały medyczne
II.2.4)Opis zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia niniejszego postępowania przetargowego są: dostawy środków dezynfekcyjnych i środków do higieny pacjenta (zwanych dalej towarem), zgodnie z rodzajem asortymentu i ilościami określonymi w formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ i zgodnie z „Formularzem Oferty”, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ („Formularz asortymentowo-cenowy”).
II.2.1)Nazwa:Część nr: 10
II.2.1)Nazwa:Część nr: 11
II.2.1)Nazwa:Część nr: 12
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33700000 Produkty do pielęgnacji ciała
II.2.1)Nazwa:Część nr: 13
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33140000 Materiały medyczne
33141000 Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne
II.2.1)Nazwa:Część nr: 14
II.2.1)Nazwa:Część nr: 15
33700000 Produkty do pielęgnacji ciała
II.2.1)Nazwa:Część nr: 16
II.2.1)Nazwa:Część nr: 17
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV39830000 Środki czyszczące
II.2.1)Nazwa:Część nr: 18
II.2.1)Nazwa:Część nr: 19
II.2.1)Nazwa:Część nr: 20
II.2.1)Nazwa:Część nr: 21
II.2.1)Nazwa:Część nr: 22
II.2.1)Nazwa:Część nr: 23
II.2.1)Nazwa:Część nr: 24
II.2.1)Nazwa:Część nr: 25
II.2.1)Nazwa:Część nr: 26
II.2.1)Nazwa:Część nr: 27