II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Vienkartinės medicinos pagalbos priemonės chirurgijai (Nr. 4301)
Numéro de référence: 625578
II.1.2)Code CPV principal33141000 Consommables médicaux autres que chimiques à usage unique et consommables hématologiques
II.1.4)Description succincte:
Pirkimo objektas yra vienkartinės medicinos pagalbos priemonės chirurgijai. Pirkimas skaidomas į 100 pirkimo dalių
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
Cirkuliarūs siuvimo aparatai su baterija
Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)33141121 Sutures chirurgicales
II.2.4)Description des prestations: II.2.5)Critères d’attributionPrix
Žarnelės irigacijai „LP100“ plovimo/ siurbimo sistemai
Lot nº: 2
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)33141000 Consommables médicaux autres que chimiques à usage unique et consommables hématologiques
Žarnelės skysčių atsiurbimui „LP100“ plovimo/siurbimo sistemai
Lot nº: 3
Žarnelės vakuumo pajungimui „LP100“ plovimo/ siurbimo sistemai
Lot nº: 4
CO2 dujų insufliacijos žarnelės
Lot nº: 5
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 6
Endoskopinio siuvimo-pjovimo aparato kasetės ir rankena
Lot nº: 7
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)33141122 Agrafes chirurgicales
Bipolinės žnyplės, skirtos atviroms operacijoms Nr.1
Lot nº: 8
Bipolinės žnyplės, skirtos atviroms operacijoms Nr.2
Lot nº: 9
Bipolinės žnyplės, skirtos atviroms operacijoms Nr.3
Lot nº: 10
Bipolinės žnyplės, skirtos laparoskopinėms operacijoms
Lot nº: 11
Klipsatorius atviroms operacijoms Nr.1
Lot nº: 12
Klipsatorius atviroms operacijoms Nr.2
Lot nº: 13
Klipsatorius atviroms operacijoms Nr.3
Lot nº: 14
Žaizdos kraštų apsaugos sistema Nr.1
Lot nº: 15
Žaizdos kraštų apsaugos sistema Nr.2
Lot nº: 16
Žaizdos kraštų apsaugos sistema Nr.3
Lot nº: 17
Žaizdos kraštų apsaugos sistema Nr.4
Lot nº: 18
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 19
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 20
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 21
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)33141220 Canules
Instrumentas kraujagyslių susiuvimui
Lot nº: 22
33141121 Sutures chirurgicales
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 23
Endoskopinis pjovėjas su integruotu peiliu ir kasetė
Lot nº: 24
33141122 Agrafes chirurgicales
Endoskopinis pjoviklis (siūlės ilgis 45 mm)
Lot nº: 25
Endoskopinis pjoviklis (siūlės ilgis 60 mm)
Lot nº: 26
Mechaninės siūlės aparatas (siūlės ilgis 51 mm)
Lot nº: 27
Lot nº: 28
Klipatoriai atviroms operacijoms
Lot nº: 29
Bipoliniai instrumentai minkštųjų audinių pjovimui ir koaguliacijai
Lot nº: 30
Endoskopiniai klipsakočiai
Lot nº: 31
Linijinis pjoviklis atviroms operacijoms
Lot nº: 32
Vienkartiniai cirkuliarirūs aparatai
Lot nº: 33
Kasetės endolinijiniam pjovėjui Nr.1
Lot nº: 34
Kasetės endolinijiniam pjovėjui Nr.2
Lot nº: 35
Inkarai išvaržų tinklelio fiksavimui
Lot nº: 36
Trokarai su "Optiview" technologija
Lot nº: 37
33141220 Canules
Priemonių rinkinys donorinio organo perfuzijai
Lot nº: 38
Dirbtinė kraujagyslė Nr.1
Lot nº: 39
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)33184200 Prothèses vasculaires
Dirbtinė kraujagyslė Nr.2
Lot nº: 40
Dirbtinė kraujagyslė Nr.3
Lot nº: 41
Dirbtinė kraujagyslė Nr.4
Lot nº: 42
Dirbtinė kraujagyslė Nr.5
Lot nº: 43
Dirbtinė kraujagyslė Nr.6
Lot nº: 44
Dirbtinė kraujagyslė Nr.7
Lot nº: 45
Dirbtinė kraujagyslė Nr. 8
Lot nº: 46
Dirbtinė kraujagyslė Nr. 9
Lot nº: 47
Dirbtinė kraujagyslė Nr. 10
Lot nº: 48
Dirbtinė kraujagyslė Nr. 11
Lot nº: 49
Dirbtinė kraujagyslė Nr. 12
Lot nº: 50
Dirbtinė kraujagyslė Nr. 13
Lot nº: 51
Dirbtinė kraujagyslė Nr. 14
Lot nº: 52
Dirbtinė kraujagyslė Nr. 15
Lot nº: 53
Dirbtinė kraujagyslė Nr. 16
Lot nº: 54
Dirbtinė kraujagyslė Nr. 17
Lot nº: 55
Dirbtinė kraujagyslė Nr. 18
Lot nº: 56
Kraujagyslių lopinėliai Nr. 1
Lot nº: 57
Kraujagyslių lopinėliai Nr. 2
Lot nº: 58
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 59
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 60
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 61
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 62
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 63
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 64
33141127 Hémostatiques résorbables
II.2.4)Description des prestations:
20 vnt. klijų ir 20 vnt. antgalių rinkinių
Didelio diametro introdiuseriai
Lot nº: 65
Balionas, skirtas aortos okliuzijai ir aortos protezų modeliavimui
Lot nº: 66
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 67
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 68
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)33712000 Préservatifs
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 69
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 70
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)33141640 Drain
Ortopedinis apklotų rinkinys plaštakos operacijoms
Lot nº: 71
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)39518200 Draps pour salle d'opération
Ortopedinis apklotų rinkinys galūnių operacijoms
Lot nº: 72
Ortopedinis vertikalios izoliacijos apklotų rinkinys
Lot nº: 73
Vazdelis prie Dispenser DP30
Lot nº: 74
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 75
Operacinių/histologinių mėginių žymėjimo dažai
Lot nº: 76
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)33696300 Réactifs chimiques
Aerozolinis purškalas skirtas paruošti mėginius žymėjimui histologiniais dažais
Lot nº: 77
Operacinių/histologinių mėginių žymėjimo dažai rinkinio papildymui
Lot nº: 78
Operacinių/histologinių mėginių žymėjimo dažų fiksatorius
Lot nº: 79
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 80
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)33184100 Implants chirurgicaux
Vienkartinės priemonės prie pleuros ertmės drenavimo aparato "Thopaz"
Lot nº: 81
Pusiau automatinė adata biopsijai
Lot nº: 82
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)33141320 Aiguilles à usage médical
Laparoskopinis maišelis 1100-1300ml
Lot nº: 83
Chirurginis odos žymeklis
Lot nº: 84
Endoluminalinės vakuuminės terapijos rinkinys apatinei virškinamojo trakto daliai
Lot nº: 85
Endoluminalinės vakuuminės terapijos rinkinys viršutinei virškinamojo trakto daliai
Lot nº: 86
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 87
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 88
Drenas Jackson-Pratt tipo
Lot nº: 89
Titaninės hemostatinės kabutės
Lot nº: 90
Linijinis siuvimo aparatas, siūlės ilgis 30 mm
Lot nº: 91
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 92
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)33141127 Hémostatiques résorbables
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 93
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)33141411 Bistouris et lames
Priemonės transbronchinei biopsijai iš periferinių darinių plaučiuose
Lot nº: 94
33141000 Consommables médicaux autres que chimiques à usage unique et consommables hématologiques
Laikiliai pirštų atraumatiniai
Lot nº: 95
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)33141770 Appareils pour fractures, broches et plaques
Didelio sugeriamumo operacinio stalo paklotas
Lot nº: 96
Paklotų rinkinys operaciniam stalui
Lot nº: 97
Dvipusis skysčių sugėrimo kilimėlis
Lot nº: 98
Skysčius sugeriantis kilimėlis
Lot nº: 99
Universalus apklotų rinkinys
Lot nº: 100