Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на хидрометеорологично оборудване за нуждите на Национален институт по метеорология и хидрология (НИМХ) по обособени позиции
II.1.2)Основен CPV код38120000 Метеорологични уреди
II.1.4)Кратко описание:
Настоящата обществена поръчка има за цел доставка на хидрометеорологично оборудване за нуждите на Националния институт по метеорология и хидрология. Същото е необходимо за извършване на дейности, възложени на НИМХ по Закона за водите, както и за осигуряване на дейности по агрометеорология. Предметът на обществената поръчка включва 9 (девет) обособени позиции.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Мобилно устройство за измерване на водни количества в реки и канали
Обособена позиция №: 3
II.2.2)Допълнителни CPV кодове38120000 Метеорологични уреди
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Предметът на обособена позиция № 3 включва доставка на мобилно устройство за измерване на водни количества в реки и канали в количества и с технически характеристики, подробно описани в техническата спецификация.