Un bogue affecte l’affichage des URL dans les formulaires électroniques. Nous nous employons à résoudre le problème Dans l’intervalle, nous vous suggérons de supprimer la virgule (ou tout autre caractère spécial) apparaissant à la fin de l’URL. Veuillez nous excuser pour ce désagrément.
Services - 648325-2022
Polska-Katowice: Usługi odśnieżania
2022/S 225-648325
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Wyniki postępowania
Usługi
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Całoroczne utrzymanie dróg krajowych zarządzanych przez GDDKiA Oddział w Katowicach, Rejon w Zawierciu z/s w Ożarowicach
Numer referencyjny: O/KA.D-3.2421.3.2022
II.1.2)Główny kod CPV
90620000 Usługi odśnieżania
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest: usługa polegająca na całorocznym wykonywaniu usług i robót budowlanych, na drogach: OD Wojkowice Kościelne: S1, S86, DK1, DK78 i DK78B, DK86, DK91, DK94; OD Szczekociny: DK46, DK78, administrowanych przez Rejon w Zawierciu z/s w Ożarowicach, z zakresu: bieżącego utrzymania dróg (BUD), zimowego utrzymania dróg (ZUD), bieżącego utrzymania czystości na obiektach inżynierskich (BUM).
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
45232410 Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej
45233142 Roboty w zakresie naprawy dróg
45233150 Roboty w zakresie regulacji ruchu
45233220 Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233221 Malowanie nawierzchi
45233222 Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45233280 Wznoszenie barier drogowych
45442121 Malowanie budowli
50232100 Usługi w zakresie konserwacji oświetlenia ulicznego
63712710 Usługi monitorowania ruchu
77211400 Usługi wycinania drzew
77310000 Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
90470000 Usługi czyszczenia kanałów ściekowych
90910000 Usługi sprzątania
II.2.4)Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest: usługa polegająca na całorocznym wykonywaniu usług i robót budowlanych, na drogach: OD Wojkowice Kościelne: S1, S86, DK1, DK78 i DK78B, DK86, DK91, DK94 OD Szczekociny: DK46,DK78, administrowanych przez Rejon w Zawierciu z/s w Ożarowicach, z zakresu: bieżącego utrzymania dróg (BUD), zimowego utrzymania dróg (ZUD), bieżącego utrzymania czystości na obiektach inżynierskich (BUM).
Przedmiot zamówienia obejmuje wykonywanie prac (określonych w Grupach Prac) całorocznego w tym zimowego i bieżącego utrzymania dróg w szczególności:
a) z Grup Prac 1-9:
- utrzymania nawierzchni dróg,
- utrzymania poboczy i pasów rozdziału,
- utrzymania korpusu drogi,
- utrzymania odwodnienia,
- utrzymania chodników i ścieżek rowerowych,
- utrzymania oznakowania,
- utrzymania urządzeń bezpieczeństwa ruchu,
- utrzymania estetyki znaków, elementów bezpieczeństwa ruchu oraz pasa drogowego,
- utrzymania urządzeń wspomagających;
b) z Grup Prac 10a, 10b i 10c:
- zimowego utrzymania dróg;
c) z Grupy Prac 11:
- Zarządzania Kontraktem
d) z Grupy Prac 12:
- utrzymania czystości na obiektach inżynierskich.