Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Handledning till personal - Dynamiskt inköpssystem
Numéro de référence: SLSO 19-910
II.1.2)Code CPV principal80590000 Services d'aide pédagogique
II.1.4)Description succincte:
Stockholms läns sjukvårdsområde avser att upphandla handledning till personal inom psykiatrin. Det dynamiska inköpssystemet gör det möjligt för leverantörer att ansluta och avsluta sin medverkan i systemet under hela dess giltighetstid.
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)85100000 Services de santé
II.2.4)Description des prestations: