Services - 648449-2022
Pologne-Lublin: Services de création architecturale
2022/S 225-648449
Avis de modification
Modification d'un contrat/d'une concession en cours
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Usługa polegająca na opracowaniu dokumentacji projektowo-kosztorysowej na przebudowę linii elektroenergetycznej 220kV oraz pełnienie nadzoru autorskiego w m. Sitaniec-Wolica
Numéro de référence: 4.007/21/PN/WIB
II.1.2)Code CPV principal
71220000 Services de création architecturale
II.2)Description
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)
71248000 Supervision du projet et documentation
II.2.4)Description du contrat au moment de la conclusion du contrat:
Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie skablowania linii elektroenergetycznej 220 kV oraz uzyskanie niezbędnych decyzji, opinii i pozwoleń, wymaganych zgód właścicieli nieruchomości, w celu usunięcia kolizji wynikającej z planowanej budowy nowych obiektów na terenie kompleksu wojskowego w m. Sitaniec – Wolica – zgodnie z warunkami wydanymi przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. (PSE S.A.) wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają:
1) szczegółowy opis przedmiotu zamówienia/umowy (SOPZ/U) stanowi załącznik nr 1 do SWZ;
2) warunki przebudowy napowietrznych linii elektroenergetycznych 220kV Abramowice – Mokre, Mokre – Chełm, i 220 kV Mokre – Zamość przebiegających przez teren kompleksu wojskowego w miejscowości Sitaniec-Wolica – określone przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. – pismo nr DE-PU-WK.7070.2.2017.6 z 20.4.2020 – stanowiące załącznik nr 2 do SWZ.