Fournitures - 648463-2022
Pologne-Lublin: Imprimantes et traceurs
2022/S 225-648463
Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Fournitures
Base juridique:
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Dostawa drukarki z wymiennymi głowicami do nanoszenia masek na podłożu w ramach projektu CeBMaT
Numéro de référence: KP-272-PNU-65/2022
II.1.2)Code CPV principal
30232100 Imprimantes et traceurs
II.1.4)Description succincte:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa drukarki z wymiennymi głowicami do nanoszenia masek na podłożu w ramach projektu CeBMaT. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ).
II.1.6)Information sur les lots
Ce marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.4)Description des prestations: