Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Доставка на медицински консумативи
Numéro de référence: 00521-2022-0015
II.1.2)Code CPV principal33140000 Consommables médicaux
II.1.4)Description succincte:
Предметът на настоящата обществена поръчка е за периодични доставки на медицински консумативи за нуждите на “СБАЛАГ - Майчин дом” ЕАД, за срок от 12 месеца, по седем обособени позиции, разпределени в групи и номенклатури, подробно описани в приложените технически спецификации. Всеки от предлаганите медицински консумативи трябва да отговаря напълно на минималните характеристики, посочени в техническите спецификации, на нормативно установените изисквания и европейски стандарти за качество, включително на Закона за медицинските изделия и на въведените с него разпоредби на относимите Директиви на Европейския парламент и Съвета относно медицинските изделия и на Наредбата за съществените изисквания за оценяване на съответствието със съществените изисквания на медицинските изделия по чл.2 ал.1 т.3 от Закона за медицинските изделия. Медицинските изделия задължително да имат маркировка съгласно българското законодателство с наличие на съответната „СЕ“ маркировка в приложимите случаи
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
Общи медицински консумативи
Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)33140000 Consommables médicaux
II.2.4)Description des prestations:
Периодично повтарящи се доставки на общи медицински консумативи съгласно техническа спецификация — приложение № 1.1, по групи и номенклатури, обозначени със собствен пореден номер и с подробно описани
минимални технически характеристики, мерна единица и съответното за нея количество. Техническата спецификация включва 88 вида медицински консумативи, разпределени в девет групи.
Специфични медицински консумативи за Клиника по неонатология
Lot nº: 2
Периодично повтарящи се доставки на специфични медицински консумативи за Клиника по неонатология, съгласно техническа спецификация Приложение № 1.2., по номенклатури, обозначени със собствен пореден номер и с подробно описани минимални технически характеристики, мерна единица и съответното количество. Техническата спецификация включва 43 вида медицински изделия.
Специфични медицински консумативи за Клиника по анестезиология и интензивно лечение
Lot nº: 3
Периодично повтарящи се доставки на специфични медицински консумативи за Клиника по анестезиология и интензивно лечение съгласно техническа спецификация Приложение № 1.3., по номенклатури, обозначени със собствен пореден номер и с подробно описани минимални технически характеристики, мерна единица и съответното количество. Техническата спецификация включва 34 вида медицински изделия.
Специфични хирургични консумативи
Lot nº: 4
Периодично повтарящи се доставки на специфични хирургични консумативи, съгласно техническа спецификация Приложение № 1.4., по номенклатури, обозначени със собствен пореден номер и с подробно
описани минимални технически характеристики, мерна единица и съответното количество. Техническата спецификация включва 56 вида хирургични консумативи.
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 5
Периодично повтарящи се доставки на лабораторни консумативи, съгласно техническа спецификация Приложение № 1.5., по групи и номенклатури, обозначени със собствен пореден номер и с подробно описани минимални технически характеристики, мерна единица и съответното количество. Техническата спецификация включва 77 вида лабораторни консумативи, разпределени в две групи.
Превързочни материали и компреси
Lot nº: 6
Периодично повтарящи се доставки на превързочни материали и компреси съгласно техническа спецификация — Приложение № 1.6., по номенклатури, обозначени със собствен пореден номер и с подробно описани минимални технически характеристики, мерна единица и съответното количество. Техническата спецификация включва 26 вида превързочни материали.
Специални лични предпазни средства за работа в рискова инфекциозна среда
Lot nº: 7
Периодично повтарящи се доставки на специални лични предпазни средства за работа в рискова инфекциозна среда, съгласно техническа спецификация Приложение № 1.7., по номенклатури, обозначени със собствен
пореден номер и с подробно описани минимални технически характеристики, мерна единица и съответното количество. Техническата спецификация включва 7 вида медицински изделия.