Środki odwoławcze
2. W toku postępowania konkursowego do czasu jego zakończenia Oferent może złożyć do Komisji Konkursowej umotywowany protest w terminie 7 dni roboczych od dnia dokonania zaskarżonej czynności.
• Komisja Konkursowa rozpatruje i rozstrzyga protest w ciągu 7 dni od daty jego złożenia
i udziela odpowiedzi na piśmie. Nieuwzględnienie protestu wymaga uzasadnienia.
• W przypadku uwzględnienia protestu Udzielający Zamówieni powtarza zaskarżoną czynność.
• Protest złożony po terminie nie podlega rozpatrzeniu.
2. Jeżeli w toku konkursu wpłynęła tylko jedna oferta na dany zakres niepodlegająca odrzuceniu, Komisja Konkursowa może przyjąć tę ofertę, gdy z okoliczności wynika, że ogłoszony ponownie na tych samych warunkach konkurs ofert nie wpłynie więcej ofert.