Изменение на поръчка/концесия през нейния срок на изпълнение
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган/възложител
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.2)Основен CPV код15000000 Хранителни продукти, напитки, тютюн и свързани с него продукти
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 5
II.2.2)Допълнителни CPV кодове15811100 Хляб
15810000 Хляб, хлебни изделия и пресни сладкарски изделия
II.2.4)Описание на обществената поръчка към момента на сключване на договора:
Предметът на поръчката обхваща дейности по доставка на стоки – хранителни продукти, осъществявани чрез покупка, като: хляб - бял,типов,грахам,пълнозърнест,царевичен и хлебни изделия - закуски,козунаци.
Пълното описание на хранителните продукти и техните количества, необходими на Възложителя са описани в Техническата спецификация.