Services - 648594-2022
Belgique-Melle: Services d'enseignement et de formation
2022/S 225-648594
Avis d'attribution de marché – secteurs spéciaux
Résultats de la procédure de marché
Services
Base juridique:
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
PE opleidingen en (her)keuring
Numéro de référence: Fluvius-FLU21D044-F06_0
II.1.2)Code CPV principal
80000000 Services d'enseignement et de formation
II.1.4)Description succincte:
Het voorwerp van de opdracht is het organiseren van PE lasopleidingen en het afleveren van een kwalificatieattest met bijhorend laspaspoort. Dit zowel individueel als in groep.
II.1.6)Information sur les lots
Ce marché est divisé en lots: oui
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
Opleiding en herkeuring PE lassen voor (gas)distributietoepassingen
Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)
80500000 Services de formation
80510000 Services de formation spécialisée
80530000 Services de formation professionnelle
80531200 Services de formation technique
II.2.4)Description des prestations:
Het organiseren van PE lasopleidingen en het afleveren van een kwalificatieattest met bijhorend laspaspoort. Dit zowel individueel als in groep.
Groepsherkeuring en tegenkeuring van de kwalificatie PE lassen
Lot nº: 2