Services - 648648-2022
Bulgarie-Sofia: Service d'inspection routière
2022/S 225-648648
Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Services
Base juridique:
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Определяне на изпълнител за провеждане на одит по пътна безопасност на обекти от републиканската пътна мрежа, по обособени позиции: ...продължава в поле II.1.4)
II.1.2)Code CPV principal
71631480 Service d'inspection routière
II.1.4)Description succincte:
Продължава от поле II.1.1)......Обособена позиция №1: АМ „Хемус“, участък 4 от края на пътен възел Плевен до път III-301, включително пътен възел Летница, от км 139+340 до км 166+144 – на етап „технически проект“; Обособена позиция №2: АМ „Хемус“, участък 5 от края на пътен възел Летница до път III-303, включително пътен възел, от км 166+144 до км 189+344 – на етап „технически проект“.
Цел на обществената поръчка е Агенция „Пътна инфраструктура“ да избере изпълнител, на който да възложи извършване на одит на пътна безопасност на посочените по-горе обекти.
II.1.6)Information sur les lots
Ce marché est divisé en lots: oui
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
АМ „Хемус“, участък 4 от края на пътен възел Плевен до път III-301, включително пътен възел Летница, от км 139+340 до км 166+144 – на етап „технически проект“
Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)
II.2.4)Description des prestations:
Обособена позиция № 1: АМ „Хемус“, участък 4 от края на пътен възел Плевен до път III-301, включително пътен възел Летница, от км 139+340 до км 166+144 – на етап „технически проект“. - намиращ се на територията на област Ловеч.
Дължина на участъка:
Обща дължина: 26,80км / по технически проект 28,23 км/;
Начало на участъка: при км 139+340 (от края на пътен възел Плевен);
Край на участъка: при км 166+144 (до път III-301, вкл. пътния Летница).
Участъкът е разделен на три подучастъка, както следва:
Подучастък №1: от км 139+340 до км 146+720;
Подучастък №2: от км 146+720 до км 159+800;
Подучастък №3: от км 159+800 до км 166+144;
Технически характеристики:
Подучастък №1:
проектна скорост - Vnp=120км/ч
минимален радиус на хоризонтална крива - 870 м
минимален надлъжен наклон - 0.5%
максимален надлъжен наклон - 4.5 %
минимален радиус на вдлъбната вертикална крива - 8800м
минимален радиус на изпъкнала вертикална крива - 16000м
напречен наклон в права - 2.5%
максимален напречен наклон в крива – 6%
категория на движението - „автомагистрално"
габарит 27.00 м
Подучастък №2:
минимален радиус на хоризонтална крива - 720 м
максимален надлъжен наклон - 4.0 %
Подучастък №3:
Големи съоръжения:
селскостопански надлез: при км 142+406.30
селскостопански подлез: при км 143+683.11
селскостопански надлез: при км 145+988.14
Селскостопански надлез при км 147+076
Селскостопански подлез при км 148+293
Пътен подлез на Път LOV 1050 при км 149+407
Селскостопански подлез при км 150+442
Подлез на Път III-3402 "Дренов-Дойренци" при ПВ Дренов при км 153+065
Селскостопански подлез при км 155+656
Подлез на Път LOV 1036 при км 157+678
Мост над дере – ляв приток на р.Осъм при км 158+095
Селскостопански подлез при км 158+278
Пътен възел „Летница“ при км 167+061.86
Пресичане със селскостопански път при км 161+960
Пресичане с общински път LOV 1065 при км 163+481
Тунелни съоръжения с дължина над 500 м: няма
Тунелни съоръжения с дължина под 500 м: няма