Раздел ІІ: Предмет
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
„Пресни, консервирани и замразени плодове, зеленчуци и подправки”
II.1.2)Основен CPV код15000000 Хранителни продукти, напитки, тютюн и свързани с него продукти
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
II.2.4)Описание на обществената поръчка към момента на сключване на договора:
Предметът на поръчката обхваща дейности по доставка на стоки – хранителни продукти, осъществявани чрез покупка, като: пресни зеленчуци:домати,краставици, картофи,лук,зеле и др;пресни плодове-ябълки,портокали, мандарини,череши, грозде, банани и др., сухи и пресни подправки, конфитюр, туршия и др..
Пълното описание на хранителните продукти и техните количества, необходими на Възложителя са описани в Техническата спецификация.