Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
„Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad robotami budowlano-montażowymi prowadzonymi w ramach zadań: 1) 55148 „Modernizacja zasilania kompleksu w energię elektryczną, cieplną i wodę” w Poznaniu; 2) 55193
Numéro de référence: 15/WZI/22/WIB
II.1.2)Code CPV principal71247000 Supervision des travaux de construction
II.1.4)Description succincte:
„Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad robotami budowlano-montażowymi prowadzonymi w ramach zadań:
1) 55148 „Modernizacja zasilania kompleksu w energię elektryczną, cieplną i wodę” w Poznaniu;
2) 55193 „Modernizacja budynku nr 19 (koszarowy)” w Poznaniu.
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad robotami budowlano-montażowymi prowadzonymi w ramach zadania 55148 „Modernizacja zasilania kompleksu w energię elektryczną, cieplną i wodę” w Poznaniu.
Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)71247000 Supervision des travaux de construction
II.2.4)Description des prestations:
Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad robotami budowlano-montażowymi prowadzonymi w ramach zadania 55193 „Modernizacja budynku nr 19 (koszarowy)” w Poznaniu.
Lot nº: 2