Dokładne informacje na temat terminów składania odwołań:
2. Odwołanie przysługuje na:
1) niezgodną z przepisami ustawy czynność Zamawiającego, podjętą w postępowa¬niu o udzielenie
zamówienia, w tym na projektowane postanowienie umowy;
2) zaniechanie czynności w postępowaniu o udzielenie zamówienia, do której Za¬mawiający był obowiązany na
podstawie ustawy.
5. Szczegółowe informacje dotyczące środków ochrony prawnej określone są w Dziale IX „Środki ochrony
prawnej” ustawy.