Fournitures - 648699-2022
Pologne-Poznań: Appareils de contrôle et d'essai
2022/S 225-648699
Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Fournitures
Base juridique:
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
PN 41/08/2022 – inteligentne gniazdka elektryczne
Numéro de référence: PN 41/08/2022 – inteligentne gniazdka elektryczne
II.1.2)Code CPV principal
38500000 Appareils de contrôle et d'essai
II.1.4)Description succincte:
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa urządzeń „Inteligentne gniazdka elektryczne”, w celu budowy Systemu inteligentnych usług kampusowych - Urządzenia w ramach usługi „Inteligentne gniazdka elektryczne” (dalej zwanych również asortymentem), w związku z realizacją projektu PIONIER-LAB - Krajowa Platforma Integracji Infrastruktur Badawczych z Ekosystemami Innowacji, Smart Kampus jako Laboratorium Smart City. Zamówienie zostało podzielone na niżej wymienione części.
II.1.6)Information sur les lots
Ce marché est divisé en lots: oui
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
Część nr 1 – Analizatory z mikrokontrolerem
Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)
38540000 Machines et appareils d'essai et de mesure
38550000 Compteurs
II.2.4)Description des prestations:
1. Szczegółowe wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia, stanowią integralną część opisu przedmiotu zamówienia i zawarte zostały w Części IV SWZ - odpowiednio dla każdej z ww. części zamówienia.
2. Lokalizacje (miejsca dostarczenia) kompletnego przedmiotu zamówienia wraz z przypisaniem do zamawiającego oraz do poszczególnych podmiotów odbierających zostały wskazane w Części IV SWZ.
3. Wykonawca jest zobowiązany do udzielenia zamawiającemu oraz każdemu z podmiotów odbierających gwarancji jakości i zobowiązany jest do wykonywania świadczeń z niej wynikających. Wymagania dotyczące gwarancji zostały określone w Części III SWZ.
4. Dostarczony przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, nieeksponowany na wystawach, kompletny i sprawny technicznie. Przez stwierdzenie „fabrycznie nowy” należy rozumieć przedmiot zamówienia oryginalnie zapakowany, nieużywany przed dniem dostarczenia, z wyłączeniem używania niezbędnego dla przeprowadzenia testu jego poprawnej pracy po wyprodukowaniu.
5. Przedmiot zamówienia musi być wolny od jakichkolwiek wad fizycznych i prawnych oraz roszczeń osób trzecich.
6. Dostarczony przedmiot zamówienia musi pochodzić z kanału dystrybucyjnego producenta niewyłączającego dystrybucji na rynek polski i zapewniającego realizację uprawnień gwarancyjnych.
7. Przedmiot zamówienia musi być dostarczony do poszczególnych podmiotów odbierających wraz z instrukcjami obsługi, sterownikami oraz ewentualnym oprogramowaniem towarzyszącym niezbędnym do prawidłowego korzystania z przedmiotu zamówienia (uzyskania pełnej funkcjonalności wskazanej w Części IV SWZ). Poszczególne podmioty odbierające nie będą zobowiązane do wnoszenia żadnych dodatkowych należności, w szczególności opłat licencyjnych, zaś ewentualne licencje będą udzielone w ramach wynagrodzenia wykonawcy, bez ograniczenia czasowego i terytorialnego.
8. Dostarczony przedmiot zamówienia przeznaczony do zasilania z sieci energetycznej musi być wyposażony w odpowiednią liczbę kabli zasilających pozwalających na podłączenie go do standardowych gniazdek zasilających, chyba, że w Części IV SWZ zaznaczono inaczej.
9. Oferowany przedmiot zamówienia w dniu sporządzenia oferty nie może być przewidziany przez producenta do wycofania z produkcji lub sprzedaży.
Część nr 2 – Analizatory parametrów sieci oraz przekładniki,
Lot nº: 2
Część nr 4 – Gniazdka podtynkowe, przekaźniki dopuszkowe oraz gniazdka smart plug
Lot nº: 4
32423000 Nœuds de réseau