II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa odczynników i sprzętu laboratoryjnego (nb 4)
Numer referencyjny: UM-ZP-262-46/22
II.1.2)Główny kod CPV33696500 Odczynniki laboratoryjne
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników i sprzętu laboratoryjnego (nb 4) dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Medycznego w Lublinie (zwanych dalej także „przedmiotem zamówienia”). Przedmiot zamówienia obejmuje 18 zadań (ofert częściowych).Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1a do Formularza oferty – Formularzu cenowym/Opisie przedmiotu zamówienia.Niniejsze postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, o którym mowa w art. 132 ustawy Pzp o wartości zamówienia równej lub przekraczającej progi unijne określone na podstawie art. 3 ustawy Pzp.Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp,
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Odczynniki według katalogu: A&A Biotechnology lub równoważne
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33192500 Probówki
33696500 Odczynniki laboratoryjne
38437110 Końcówki pipet
38437000 Pipety i akcesoria laboratoryjne
II.2.4)Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników i sprzętu laboratoryjnego (nb 4) dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Medycznego w Lublinie (zwanych dalej także „przedmiotem zamówienia”). Przedmiot zamówienia obejmuje 18 zadań (ofert częściowych).Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1a do Formularza oferty – Formularzu cenowym/Opisie przedmiotu zamówienia
Drobny sprzęt laboratoryjny według katalogu: Alfachem lub równoważne
Część nr: 2
Drobny sprzęt laboratoryjny według katalogu: Biolike lub równoważne
Część nr: 3
Odczynniki według katalogu: BioLim lub równoważne
Część nr: 4
Odczynniki i drobny sprzęt laboratoryjny według katalogu: Biomaxima lub równoważne
Część nr: 5
Odczynniki według katalogu: Biomedica lub równoważne
Część nr: 6
Odczynniki i drobny sprzęt laboratoryjny według katalogu: Bionovo lub równoważne
Część nr: 7
Odczynniki według katalogu: Biovigen lub równoważne
Część nr: 8
Odczynniki według katalogu: Bor-Pol lub równoważne
Część nr: 9
Odczynniki według katalogu: Eurx lub równoważne
Część nr: 10
Drobny sprzęt laboratoryjny według katalogu: Genoplast lub równoważne
Część nr: 11
Odczynniki według katalogu: Molgendia lub równoważne
Część nr: 12
Odczynniki według katalogu: Miltenyi Biotech lub równoważne
Część nr: 13
Odczynniki według katalogu: Perlan Technologies lub równoważne
Część nr: 14
Drobny sprzęt laboratoryjny według katalogu: Profilab lub równoważne
Część nr: 15
Odczynniki według katalogu: Randox lub równoważne
Część nr: 16
Odczynniki według katalogu: SELWA lub równoważne
Część nr: 17
Odczynniki i drobny sprzęt laboratoryjny według katalogu: VWR lub równoważne
Część nr: 18