Õiguslik alus:
Määrus (EL, Euratom) nr 2018/1046
I osa: Hankija
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
Riiklike poliitikasuundade ja sidususe uurimus
Viitenumber: REGIO/2021/OP/0017
II.1.2)CPV põhikood79000000 Õigus-, turundus-, nõustamis-, värbamis-, trüki- ja turvaalased kommertsteenused
II.1.4)Lühikirjeldus:
Kõnealuse uuringuga aidatakse kaasa 9. ühtekuuluvusaruande, eelkõige aruande riiklikku poliitikat ja ühtekuuluvust käsitleva peatüki koostamisele.
II.1.5)Eeldatav kogumaksumus või suurusjärkMaksumus käibemaksuta: 400 000.00 EUR
II.1.6)Teave osade kohtaHankeleping on jaotatud osadeks: ei
II.2)Kirjeldus
II.2.2)CPV lisakood(id)79000000 Õigus-, turundus-, nõustamis-, värbamis-, trüki- ja turvaalased kommertsteenused
II.2.4)Hanke kirjeldus:
Riiklike poliitikasuundade ja sidususe uurimus.
Bunús dlí:
Rialachán (AE, Euratom) Uimh. 2018/1046
II.1)Raon feidhme an tsoláthair
II.1.1)Teideal:
Staidéar ar Bheartais Náisiúnta agus Comhtháthú
Uimhir thagartha: REGIO/2021/OP/0017
II.1.2)Príomhchód CPV79000000 Business services: law, marketing, consulting, recruitment, printing and security
II.1.4)Cur síos achomair:
Leis an staidéar seo cabhrófar leis an 9ú tuarascáil um chomhtháthú, go háirithe an chaibidil ann ar bheartais náisiúnta agus ar chomhtháthú.
II.1.5)Luach iomlán meastaLuach gan CBL san áireamh: 400 000.00 EUR
II.1.6)Faisnéis faoi bheartaTá an conradh seo roinnte ina bhearta: níl
II.2)Cur síos
II.2.2)Cód(Cóid) CPV breise79000000 Business services: law, marketing, consulting, recruitment, printing and security
II.2.4)Cur síos ar an soláthar:
Staidéar ar bheartais náisiúnta agus comhtháthú.