Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Utrzymanie cieków na terenie Nadzoru Wodnego Żagań
Numéro de référence: WR.ROZ.2810.44.2022
II.1.2)Code CPV principal90721800 Services de protection contre les risques ou dangers naturels
II.1.4)Description succincte:
Przedmiotem zamówienia jest: Utrzymanie cieków na terenie Nadzoru Wodnego Żagań z podziałem na części.
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
Część nr 8: Utrzymanie cieku Jabłonów ob. Jabłonów, gm. Brzeźnica
Lot nº: 8
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)90721800 Services de protection contre les risques ou dangers naturels
II.2.4)Description des prestations:
Przedmiotem zamówienia jest: Utrzymanie cieków na terenie Nadzoru Wodnego Żagań z podziałem na części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają: Załącznik Nr 12 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik Nr 13.1÷13.10 do SWZ – Kosztorys ofertowy (dla danej części zamówienia)