Priecājamies paziņot, ka TED portāla jaunā versija tiks publicēta 2024. gada 29. janvārī! (Šis datums ir orientējošs un tiks apstiprināts vēlāk.) Vēlaties uzzināt vairāk par jaunajām funkcijām, uzlabojumiem un to, kas mainīsies lietotājiem? Izlasiet mūs rakstu, kur pastāstīts par galvenajām izmaiņām un jaunām funkcijām.
Šobrīd dažas tehniskas kļūdas ietekmē to, kā tiek rādīti e-veidlapu paziņojumi. Mēs cenšamies novērst šo problēmu. Kamēr tā vēl nav novērsta, plašāku informāciju un norādījumus atradīsiet mūsu īpaši izveidotajā tīmekļlapā.
Aicinām TED datu atkalizmantotājus reģistrēties mūsu 4. semināram, kas notiks 2023. gada 14. decembrī
Pakalpojumi - 648863-2022
Francija-Parīze: IKT konsultācijas
2022/S 225-648863
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
IKT konsultācijas
Atsauces numurs: PROC/2021/12
II.1.2)Galvenās CPV kods
72200000 Programmatūras izstrādes un konsultāciju pakalpojumi
II.1.4)Īss apraksts:
Līgumslēdzējas iestādes vēlas noslēgt vairākkārtējus kaskādes veida pamatnolīgumus par IKT konsultāciju pakalpojumiem, kas aprakstīti konkursa specifikācijās un to pielikumos.
II.1.6)Informācija par daļām
Līgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Šīs iepirkuma procedūras mērķis ir nodrošināt izstrādes, konsultāciju un atbalsta pakalpojumus informācijas sistēmu jomā visos līguma veidos (uz vietas, tuvuma, ārpus darba vietas).