II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Kretingos rajono savivaldybės seniūnijų sniego valymo nuo kelių, gatvių ir aikštelių paslaugų pirkimas
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Kretingos rajono savivaldybės seniūnijų sniego valymo nuo kelių, gatvių ir aikštelių paslaugos. Perkamų paslaugų savybės nurodytos pirkimo dokumentų techninėse specifikacijose. Paslaugų teikimo terminas - 12 mėnesių. Paslaugų teikimo terminas gali būti pratęstas 2 (du) kartus po 12 mėnesių.
Pirkimo objektas skaidomas į šias dalis:
I pirkimo dalis – Salantų miesto seniūnijos sniego valymo nuo kelių, gatvių ir aikštelių paslaugos, vadovaujantis technine specifikacija.
II pirkimo dalis – Žalgirio seniūnijos Dupulčių, Kluonalių, Bubelių kaimų sniego valymo nuo kelių, gatvių ir aikštelių paslaugos, vadovaujantis technine specifikacija.
III pirkimo dalis – Žalgirio seniūnijos Rubulių, Raguviškių kaimų sniego valymo nuo kelių, gatvių ir aikštelių paslaugos, vadovaujantis technine specifikacija.
IV pirkimo dalis – Žalgirio seniūnijos Baublių, Mikoliškių, Budrių, Nausodžio, Žutautų kaimų sniego valymo nuo kelių, gatvių ir aikštelių paslaugos, vadovaujantis technine specifikacija.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Salantų miesto seniūnijos sniego valymo nuo kelių, gatvių ir aikštelių paslaugos, 1 dalis
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Salantų miesto seniūnijos sniego valymo nuo kelių, gatvių ir aikštelių paslaugos, vadovaujantis technine specifikacija.
Žalgirio seniūnijos sniego valymo nuo kelių, gatvių ir aikštelių paslaugos, 2 dalis
Los-Nr.: 2
Žalgirio seniūnijos Dupulčių, Kluonalių, Bubelių kaimų sniego valymo nuo kelių, gatvių ir aikštelių paslaugos, vadovaujantis technine specifikacija.
Žalgirio seniūnijos sniego valymo nuo kelių, gatvių ir aikštelių paslaugos, 3 dalis
Los-Nr.: 3
Žalgirio seniūnijos Rubulių, Raguviškių kaimų sniego valymo nuo kelių, gatvių ir aikštelių paslaugos, vadovaujantis technine specifikacija.
Žalgirio seniūnijos sniego valymo nuo kelių, gatvių ir aikštelių paslaugos, 4 dalis
Los-Nr.: 4
Žalgirio seniūnijos Baublių, Mikoliškių, Budrių, Nausodžio, Žutautų kaimų sniego valymo nuo kelių, gatvių ir aikštelių paslaugos, vadovaujantis technine specifikacija.
II dalis: Objektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas90600000 Valymo ir sanitarinės paslaugos miesto ir kaimo vietovėse bei kitos susijusios paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl visų pirkimo dalių
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)90600000 Valymo ir sanitarinės paslaugos miesto ir kaimo vietovėse bei kitos susijusios paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Pirkimo dalies Nr.: 2
Pirkimo dalies Nr.: 3
Pirkimo dalies Nr.: 4