Národná diaľničná spoločnosť, a.s., 35919001, Mlynské nivy 45, Národná diaľničná spoločnosť, a.s., Mlynské nivy 45, 821 09 Bratislava, Kontaktná osoba: Ing. Katarína Andraščíková, Bratislava-Ružinov821 09, Slovensko. Telefón: +421 258311106. E-mail: katarina.andrascikova@ndsas.sk
Predmet:
CPV:
71311220 Inžinierske služby pre oblasť diaľnic
Inžinierske služby pre oblasť diaľnic
Namiesto:
II.1)
Názov pridelený zákazke verejným obstarávateľom:
Vypracovanie Oznámenia o zmene navrhovanej činnosti (8a), dokumentácie na stavebné povolenie (DSP), dokumentácie pre ponuku (DP), výkon autorského dozoru (AD) a koordinátora dokumentácie (KD) pre stavbu:
Diaľnica D3 Oščadnica – Čadca, Bukov, 2. profil.
Vypracovanie dokumentácie na stavebné povolenie (DSP), Oznámenia o zmene navrhovanej činnosti (Oznámenie 8a), Dodatku stavebného zámeru (dSZ), dokumentácie na ponuku (DP), výkon autorského dozoru (AD) a výkon koordinátora dokumentácie (KD) pre stavbu: Diaľnica D3 Oščadnica Čadca, Bukov, 2. profil.