II. szakasz: Tárgy
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Családbarát országos programsorozat 2022_ME
Hivatkozási szám: EKR000216902022
II.1.2)Fő CPV-kód79000000 Üzleti szolgáltatások: jog, marketing, tanácsadás, munkaerő-felvétel, nyomtatás és biztonság
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
II.2.2)További CPV-kód(ok)79311200 Közvélemény-kutatás elvégzésével kapcsolatos szolgáltatások
79342200 Reklámtervezési és -szervezési szolgáltatások
79416000 Public relations szolgáltatások
79821000 Nyomdai kivitelezési szolgáltatások
79822500 Grafikai tervezési szolgáltatások
79952000 Rendezvényszervezési szolgáltatások
92112000 Mozifilm- és videofilmgyártással kapcsolatos szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése a szerződéskötés időpontjában:
A közbeszerzés tárgya: „Családbarát Magyarország országos programsorozat és kommunikációs kampány 2022” komplex kommunikációs és rendezvényszervezési feladatainak ellátása a Miniszterelnökség, Családokért Felelős Tárca Nélküli Miniszter részére”
A közbeszerzés mennyisége: A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 1 574 803 150,-Ft + Áfa, azaz nettó egymilliárd-ötszázhetvennégymillió-nyolcszázháromezer-százötven forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 472 440 945,-Ft + Áfa, azaz nettó négyszázhetvenkétmillió-négyszáznegyvenezer-kilencszáznegyvenöt + általános forgalmi adó opció.