Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
COVID-19 materialen en middelen
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie18142000 Veiligheidsmaskers
II.1.4)Korte beschrijving:
De aanschaf en levering van COVID-19 materialen en middelen aan het CBR.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 1
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)18142000 Veiligheidsmaskers
18143000 Beschermende uitrusting
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Zie beschrijvend document.
II.2.1)Benaming:
Perceel 2: overige materialen en middelen
Perceel nr.: 2
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)33700000 Producten voor persoonlijke verzorging
38912000 Kits voor geautomatiseerde swabtests