Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.2)Main CPV code33192120 Hospital beds
II.1.4)Short description:
Funkcinių lovų pirkimas pagal pridedamą techninę specifikaciją
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
ELEKTRINĖS, 4 SEKCIJŲ FUNKCINĖS LOVOS
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)33192120 Hospital beds
II.2.4)Description of the procurement:
ELEKTRINĖS, 4 SEKCIJŲ FUNKCINĖS LOVOS, 100 vnt.
Funkcinė lova intensyviai terapijai
Lot No: 2
Funkcinė lova intensyviai terapijai, 9 vnt.
Funkcinė lova su kardiologine kėde
Lot No: 3
Funkcinė lova su kardiologine kėde, 8 vnt.