Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Доставка, монтаж и пускане в експлоатация на компютърно и комуникационно оборудване за нуждите на ... продължава в Раздел VI: Допълнителна информация
II.1.2)Main CPV code30200000 Computer equipment and supplies
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
Доставка, монтаж и пускане в експлоатация на системи за комуникации и резервирано захранване
Lot No: 2
II.2.2)Additional CPV code(s)30200000 Computer equipment and supplies
32420000 Network equipment
32510000 Wireless telecommunications system