II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
CsaládbarátMo. EMMI-ME 542/19 (2.rész)
Referenznummer der Bekanntmachung: EKR001175462019
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
CsaládbarátMo. EMMI-ME 542/19
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
79311200 Durchführung von Umfragen
79342200 Reklamedienste
79416000 Öffentlichkeitsarbeit
79821000 Fertigstellung im Bereich Druck
79822500 Dienstleistungen im Grafik-Design
79952000 Event-Organisation
92112000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Film- und Videofilmherstellung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung zum Zeitpunkt des Abschlusses des Vertrags:
A közbeszerzés tárgya: Családbarát Magyarország országos programsorozat és kommunikációs kampány 2020” komplex kommunikációs és rendezvényszervezési feladatainak ellátása az Emberi Erőforrások Minisztériuma részére – II. ütem A közbeszerzés mennyisége:
A műszaki leírásban részletesen meghatározott feladatok elvégzése legfeljebb 1 474 803 150 Ft + Áfa, azaz egymilliárd-négyszázhetvennégymillió-nyolcszázháromezer-százötven forint keretösszeg kimerüléséig.
18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 1 %-a, nettó 14 748 031 Ft + Áfa, azaz tizennégymillió -hétszáznegyvennyolcezer-harmincegy forint opció.
II. szakasz: Tárgy
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Hivatkozási szám: EKR001175462019
II.1.2)Fő CPV-kód79000000 Üzleti szolgáltatások: jog, marketing, tanácsadás, munkaerő-felvétel, nyomtatás és biztonság
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
II.2.2)További CPV-kód(ok)79000000 Üzleti szolgáltatások: jog, marketing, tanácsadás, munkaerő-felvétel, nyomtatás és biztonság
79311200 Közvélemény-kutatás elvégzésével kapcsolatos szolgáltatások
79342200 Reklámtervezési és -szervezési szolgáltatások
79416000 Public relations szolgáltatások
79821000 Nyomdai kivitelezési szolgáltatások
79822500 Grafikai tervezési szolgáltatások
79952000 Rendezvényszervezési szolgáltatások
92112000 Mozifilm- és videofilmgyártással kapcsolatos szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése a szerződéskötés időpontjában: