Oznámení změn nebo dodatečných informací
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Technická pomoc při navrhování intervencí ve veřejném prostranství propojeném pěšími průchody mezi městem Wadi Musa a archeologickým parkem Petra
Spisové číslo: AA-010631-001
II.1.2)Hlavní kód CPV71400000 Územní plánování a architektura krajiny
II.1.4)Stručný popis:
Cílem této technické pomoci je podpora Regionálního úřadu pro rozvoj a cestovní ruch ve městě Petra při navrhování řady intervencí ve veřejném prostranství propojeného pěšími průchody mezi městem Wadi Musa a archeologickým parkem Petra. Technická pomoc je rozdělena do tří hlavních činností:
1) poradenství v oblasti navrhování veřejného prostranství,
2) strategické hodnocení dopadů na životní prostředí a hodnocení kulturního dopadu,
3) obchodní plán.
Poradce je povinen mobilizovat zkušený tým, který bude dobře obeznámen s prací na místech světového dědictví UNESCO.
Notice for changes or additional information
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Technical Assistance for the Design of Public Space Interventions Connected through Pedestrian Passageways within Wadi Musa and the Petra Archaeological Park
Reference number: AA-010631-001
II.1.2)Main CPV code71400000 Urban planning and landscape architectural services
II.1.4)Short description:
This technical assistance is to support the Petra Development and Tourism Region Authority public space design interventions that are connected through pedestrian passageways within Wadi Musa and the Petra Archaeological Park. The technical assistance is divided in three main activities:
1. public space design consultancy,
2. strategic environmental impact assessment and a heritage/cultural impact assessment,
3. a business plan.
The consultant is required to mobilise an experienced team well versed in working within UNESCO World Heritage sites.
Meddelande för ändringar eller ytterligare uppgifter
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1)Upphandlingens omfattning
II.1.1)Benämning på upphandlingen:
Tekniskt stöd för utformning av insatser för det offentliga rummet som är förbundet genom gångvägar inom Wadi Musa och Petra Archaeological Park
Referensnummer: AA-010631-001
II.1.2)Huvudsaklig CPV-kod71400000 Stadsplanering och landskapsvård
II.1.4)Kort beskrivning:
Detta tekniska bistånd avser att stödja the Petra Development and Tourism Region Authority i att utforma åtgärder för projektering av det offentliga rum som är förbundet genom gångvägar för fotgängare i Wadi Musa och Petra Archaeological Park. Det tekniska biståndet är uppdelat i tre huvudverksamheter:
1) Rådgivning avseende utformning av offentliga rum,
2) strategisk miljökonsekvensbedömning och en konsekvensbedömning avseende kulturarv/kultur,
3) en affärsplan.
Konsulten ska mobilisera ett erfaret team som är väl insatt i arbete inom Unescos världsarvsplatser.