Anunț de atribuire a contractului
Rezultatele procedurii de achiziţie
Temei juridic:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Obiectul achiziţiei
II.1.1)Titlu:
Furnizare PRODUSE DIETETICE
Număr de referinţă: 4284134_2022_PAAPD1376386
II.1.2)Cod CPV principal15882000 Produse dietetice
II.1.4)Descriere succintă:
II.1.6)Informații privind loturileContractul este împărțit în loturi: nu
II.2)Descriere
II.2.4)Descrierea achiziţiei publice:
Furnizare PRODUSE DIETETICE - conf. caiet sarcini