Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
OPENBARE PROCEDURE VOOR een wetenschappelijke samenwerkingsovereenkomst in het domein van vaccins voor tropische ziektes VOOR REKENING VAN HET FEDERAAL AGENTSCHAP VOOR GENEESMIDDELEN EN GEZONDHEIDSPRODUCTEN
Referentienummer: FAGG-2023TroVac-F02_0
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie85120000 Medische praktijk en aanverwante diensten
II.1.4)Korte beschrijving:
Wetenschappelijke evaluaties van gegevens met betrekking tot de klinische ontwikkeling van vaccins voor tropische ziekten, welke aan het FAGG voorgelegd worden ter ondersteuning van een aanvraag tot klinische studie, wetenschappelijk advies, marktvergunning of variatie aan marktvergunning.
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 279 930.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
- Het opstellen van evaluatieraporten met betrekking tot de klinische gegevens voor vaccins voor tropische ziektes,
- Deelname aan vergaderingen binnen het FAGG, voornamelijk met de interne FAGG evaluatoren, met het ook op harmanisatie van de evaluaties en uitwisseling van informatie die relevant kan zijn voor de evaluaties.
- Waar gevraagd, voorstellen van het evaluatierapport op comités of werkgroepen van het Europese geneesmiddelenagentschap (EMA).
- Deelname aan vergaderingen met de aanvrager voor nationale wetenschappelijke adviezen.