Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Alcool Sanitar pentru protectie prinProgramul Operaţional Infrastructură Mare 2014-2020, Axa prioritară (AP) 9”Protejarea sănătății populațieiîn contextul pandemiei cauzate de COVID-19”,POIM/819/9/1/Consolidarea capacității de gestionare a crizei sanitare COVID-19/1/Consolidarea capacității de gestionare a crizeisanitare COVID-19, cod generat mysmis 140853
Reference number: 4122205_2021_PAAPD1173122-275
II.1.2)Main CPV code18143000 Protective gear
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 195 000.00 RON
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description