II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Rekonstrukce a modernizace infekčního oddělení - Modernizace přístrojové techniky Infekčního oddělení (přístroje)
II.1.2)Hlavní kód CPV33100000 Zdravotnické přístroje
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem veřejné zakázky je dodávka a instalace nových (rok výroby 2020,2021) nepoužitých přístrojů: Monitorovací systém životních funkcí - infekce (1 stanice) monitory životních funkcí (20 ks), centrála (1 ks); Modernizace lůžek - infekce (1 stanice) (20 ks); Stretcher pro logistiku infekčních pacientů k RDG a konsíliím - infekce (10 ks); Neinvazivní monitorování funkce plic - infekce (1 ks); Plicní ventilátory HFNO - infekce (5 ks); Infuzní technika pro standartní lůžka - infekce - lineární dávkovač (20 ks), infuzní pumpa (40 ks), dokovací stanice (10 ks); defibrilátory AED - infekce (4 ks); Trenažer k defibrilátoru - infekce (1ks); Defibrilátor bifazický - infekce (2 ks); Robotická UV dezinfekce - infekce (3 ks); Myčky podložních mís - infekce (2 ks); Myčky nádobí s termickou dezinfekcí - infekce (2ks); a dalších přístrojů níže specifikovaných ve vymezení jednotlivých částí veřejné zakázky.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota Hodnota bez DPH: 22 330 163.00 CZK
II.1.6)Informace o částechZakázka je rozdělena na části: ano
nabídky mohou být předkládány pro všechny části
II.2)Popis
II.2.1)Název:
Monitorovací systém životních funkcí - infekce (1 stanice) 20 ks monitorů životních funkcí, 1 ks centrála
Část č.: 1
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV33195100 Monitory
II.2.4)Popis zakázky:
Předmětem veřejné zakázky je dodávka a instalace nových (rok výroby 2020,2021) nepoužitých přístrojů: Monitorovací systém životních funkcí - infekce (1 stanice) monitory životních funkcí (20 ks), centrála (1 ks);
Modernizace lůžek - infekce (1 stanice) - 20 ks
Část č.: 2
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV33192100 Lůžka pro použití ve zdravotnictví
Předmětem veřejné zakázky je dodávka a instalace nových (rok výroby 2020,2021) nepoužitých přístrojů: Modernizace lůžek - infekce (1 stanice) (20 ks);
Stretcher pro logistiku infekčních pacientů k RDG a konsíliím - infekce - 10 ks
Část č.: 3
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV33100000 Zdravotnické přístroje
Předmětem veřejné zakázky je dodávka a instalace nových (rok výroby 2020,2021) nepoužitých přístrojů: Stretcher pro logistiku infekčních pacientů k RDG a konsíliím - infekce (10 ks);
Neinvazivní monitorování funkce plic - infekce -1 ks
Část č.: 4
Předmětem veřejné zakázky je dodávka a instalace nového (rok výroby 2020,2021) nepoužitého přístroje: Neinvazivní monitorování funkce plic - infekce (1 ks);
Plicní ventilátory HFNO - infekce - 5 ks
Část č.: 5
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV39714100 Ventilátory
Předmětem veřejné zakázky je dodávka a instalace nových (rok výroby 2020,2021) nepoužitých přístrojů: Plicní ventilátory HFNO - infekce (5 ks);
Infuzní technika pro standartní lůžka - infekce - 20 ks lineární dávkovač, 40 ks infuzní pumpa, 10 ks dokovací stanice
Část č.: 6
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV33194100 Přístroje a nástroje pro infúzi
Předmětem veřejné zakázky je dodávka a instalace nových (rok výroby 2020,2021) nepoužitých přístrojů: Infuzní technika pro standartní lůžka - infekce - lineární dávkovač (20 ks), infuzní pumpa (40 ks), dokovací stanice (10 ks);
Defibrilátory AED - infekce - 4 ks
Část č.: 7
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV33182100 Defibrilátor
Předmětem veřejné zakázky je dodávka a instalace nových (rok výroby 2020,2021) nepoužitých přístrojů: Defibrilátory AED - infekce (4 ks);
Trenažer k defibrilátoru - infekce - 1 ks
Část č.: 8
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV33190000 Různé zdravotnické přístroje a výrobky
Předmětem veřejné zakázky je dodávka a instalace nového (rok výroby 2020,2021) nepoužitého přístroje: Trenažer k defibrilátoru - infekce (1ks);
Defibrilátor bifazický - infekce - 2 ks
Část č.: 9
Předmětem veřejné zakázky je dodávka a instalace nových (rok výroby 2020,2021) nepoužitých přístrojů: Defibrilátor bifazický - infekce (2 ks);
Robotická UV dezinfekce - infekce - 3 ks
Část č.: 10
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV33191000 Sterilizační, desinfekční a hygienické přístroje
Předmětem veřejné zakázky je dodávka a instalace nových (rok výroby 2020,2021) nepoužitých přístrojů: Robotická UV dezinfekce - infekce (3 ks);
Myčky podložních mís - infekce - 2 ks
Část č.: 11
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV42924730 Mycí vodní zařízení
Předmětem veřejné zakázky je dodávka a instalace nových (rok výroby 2020,2021) nepoužitých přístrojů: Myčky podložních mís - infekce (2 ks);
Myčky nádobí s termickou dezinfekcí - infekce -2 ks
Část č.: 12
Předmětem veřejné zakázky je dodávka a instalace nových (rok výroby 2020,2021) nepoužitých přístrojů: Myčky nádobí s termickou dezinfekcí - infekce (2ks);
Intermitentní vakuová terapie pro dolní končetiny - infekce -1 ks
Část č.: 13
Předmětem veřejné zakázky je dodávka a instalace nového (rok výroby 2020,2021) nepoužitého přístroje:
Intermitentní vakuová terapie pro dolní končetiny - infekce (1 ks);
POCT analyzátor ABR - infekce - 1 ks
Část č.: 14
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV38434520 Analyzátory krve
Předmětem této části veřejné zakázky je dodávka a instalace nového (rok výroby 2020,2021) nepoužitého přístroje:
POCT analyzátor ABR - infekce (1 ks)
POCT analyzátor CRP - infekce - 1 ks
Část č.: 15
POCT analyzátor CRP - infekce (1 ks)
Transportní vozík - infekce - 4ks
Část č.: 16
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV33196000 Zdravotnické pomůcky
Předmětem veřejné zakázky je dodávka a instalace nových (rok výroby 2020,2021) nepoužitých přístrojů:
Transportní vozík - infekce (4ks);
Policový vozík - infekce - 50 ks
Část č.: 17
Policový vozík - infekce (50 ks);
Instrumentační stolek - infekce - 10 ks
Část č.: 18
Instrumentační stolek - infekce (10 ks);
Transportní zvedací technika - infekce - 1 ks
Část č.: 19
Transportní zvedací technika - infekce (1 ks)
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV33123200 Elektrokardiografické přístroje
EKG - infekce (1 ks);
Antidekubitální pomůcky - infekce (1 stanice)
Část č.: 21
Likvidace jednorázového nádobí - infekce - 2 ks
Část č.: 22
Likvidace jednorázového nádobí - infekce (2 ks)
Likvidace jednorázového odpadu - infekce - 2 ks
Část č.: 23
Likvidace jednorázového odpadu - infekce (2 ks);
Enterální pumpa - infekce - 2 ks
Část č.: 24
Enterální pumpa - infekce (2 ks);
Pulzní oxymetr - infekce - 5 ks
Část č.: 25
Pulzní oxymetr - infekce (5 ks);