Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
SPECIALNA OSEBNA VAROVALNA OPREMA
Referenčna številka dokumenta: 460-E-SaB-795/21
II.1.2)Glavna koda CPV35113400 Zaščitna in varnostna oblačila
II.1.4)Kratek opis:
Predmet javnega naročila je nabava specialne osebne varovalne opreme
II.1.5)Ocenjena skupna vrednost
II.1.6)Informacije o sklopihNaročilo je razdeljeno na sklope: da
Ponudbe je treba predložiti za samo en sklop
II.2)Opis
II.2.1)Naslov:
Ventilatorski dihalno zaščitni sistemi s pripadajočim potrošnim materialom - 100% skupina
Št. sklopa: 1
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV35113400 Zaščitna in varnostna oblačila
II.2.4)Opis javnega naročila:
Predmet javnega naročila je nabava ventilatorskih dihalno zaščitnih sistemov s pripadajočim potrošnim materialom
Celoobrazne zaščitne maske s pripadajočimi filtri - 100% skupina
Št. sklopa: 2
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV35814000 Zaščitne maske
Predmet javnega naročila je nabava celoobraznih zaščitnih mask s pripadajočimi filtri
Bajonetni filter P3 R za celoobrazno zaščitno masko - 100% skupina
Št. sklopa: 3
Predmet javnega naročila je nabava bajonetnih filtrov P3 R za celoobrazno zaščitno masko