Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags: II.1.2)CPV-Code Hauptteil90919300 Reinigung von Schulen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Welkom op het DAS voor de levering van Schoonmaakdiensten voor Stichting OVO, Stichting voor Openbaar Verenigd Onderwijs te Gorinchem. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse diensten ingekocht op het gebied van schoonmaak. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen.
Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
De omvang van de opdracht is financieel niet uit te drukken. De opdracht omvat alle schoonmaak die nodig is voor een organisatie als Stichting OVO met 4463 leerlingen en 531 medewerkers.