Aankondiging van een gegunde opdracht
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Dostawa energii elektrycznej dla IFJ PAN, IF PAN, IKiFP PAN, ISEZ PAN, IFR PAN w Krakowie
Referentienummer: DZP.260.27.2022
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie09000000 Aardolieproducten, brandstof, elektriciteit en andere energiebronnen
II.1.4)Korte beschrijving:
Przedmiotem zamówienia są dostawy energii elektrycznej dla IFJ PAN, IF PAN, IKiFP PAN, ISEZ PAN, IFR PAN w Krakowie w 2023 roku.
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: