Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Доставка на компютърни конфигурации за нуждите на Изпълнителна агенция „Военни клубове и военно-почивно дело“
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30200000 Computeranlagen und Zubehör
II.1.4)Kurze Beschreibung:
На основание чл. 82, ал. 3 и 4 от ЗОП и Рамково споразумение №СПОР-19/22.07.2022 г. на Централния орган за покупки, Изпълнителна агенция „Военни клубове и военно-почивно дело“ провежда вътрешен конкурентен избор (ВКИ) за сключване на договор за доставка на компютърни конфигурации.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30200000 Computeranlagen und Zubehör
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: